Jaunumi

Stipendija Covid-19 radīto ekonomisko seku mazināšanai

by Laura Zeltiņa -

Sociālās integrācijas valsts aģentūras Koledžas studentus aicinām pieteikties stipendijām līdz 2020.gada 30.oktobrim:

 

- aizpildot iesniegumu pie Koledžas biroja administratores 1-206.kabinetā, Skolas iela 61, Jūrmala;

vai

- sūtot elektroniski (iesnieguma veidlapa pielikumā) uz e-pastu: laura.zeltina@siva.gov.lv (parakstīts ar eparakstu vai parakstīts ieskenēts (vēlāk iesniedzot oriģinālu)).

 

Covid-19 stipendiju piešķir studējošajiem, kuriem Covid-19 radīto ekonomisko seku dēļ ir samazinājušies ienākumi un kuri nesaņem nekādu valsts sociālo pabalstu, kas paredzēts Covid-19 radīto ekonomisko seku mazināšanai (piemēram, bezdarbnieka pabalstu, dīkstāves pabalstu).


! Tiesības saņemt Covid-19 stipendiju ir studējošajam, kas iesniedz apliecinošu informāciju par studējošā ienākumu samazināšanos un informāciju, kas apliecina, ka studējošais nesaņem kādu no valsts sociālajiem pabalstiem, kas paredzēti Covid-19 radīto ekonomisko seku mazināšanai.

Iesniedzami ir šādi dokumenti:

o   informācija par savu ienākumu samazināšanos (aizpildīts un parakstīts iesniegums);

o   izziņa no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (turpmāk – VSAA) (“Informācijas par sociālās apdrošināšanas iemaksām un apdrošināšanas periodiem”, periods no 01.01.2020 – stipendijas iesnieguma iesniegšanas datums);

o   izziņa no VSAA par to, ka nesaņem valsts sociālo pabalstu, kas paredzēti Covid-19 radīto ekonomisko seku mazināšanai (“Informācija par VSAA pakalpojumu apmēru”, periods 01.01.2020 – stipendijas iesnieguma iesniegšanas datums),  Nodarbinātības valsts aģentūras izziņa, kas apliecina bezdarbnieka statusu, ja piešķirts.

 

Sīkāka informācija – laura.zeltina@siva.gov.lvCourse categories

GN (9)

CRV (10)

MT (12)

IT (5)

LSP (4)

ST (22)

VS (20)